MYSTERY – záhadologický portál

Tam někde venku je pravda!

Shrunk Expand

Pravidla používání a chování na tomto fóru

 • Toto téma obsahuje 1 diskutující a má 0 odpovědí.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #282
   Parapsycholog
   Správce

   Svým přístupem na „Fórum MYSTERY – záhadologický portál“ (dále jen “my”, “naše”, “nás”, “Fórum MYSTERY – záhadologický portál”, “http://mystery.presscont.cz”), souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Fórum MYSTERY – záhadologický portál“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Fórum MYSTERY – záhadologický portál“ s nimi souhlasíte.

   Naše fóra beží na systému bbPress, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z http://www.bbpress.org. bbPress software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o bbPress navštivte: https://bbpress.org/.

   Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Fórum portálu CS PVO 1950-1992“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Fórum portálu CS PVO 1950-1992“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Fórum portálu CS PVO 1950-1992“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Fórum portálu CS PVO 1950-1992“ ani bbPress zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Téma ‚Pravidla používání a chování na tomto fóru’ nepřijímá nové odpovědi.


Comments are closed.